Program dnes (Další dny)

pátek, 29. srpna
PFL 18:00 Hvězdy nám nepřály 40 Kč ENG.F.
20:30 Ida 110 Kč
22:30 Díra u Hanušovic 110 Kč

Novinky

Stáhněte si program na 28.8. - 10.9.

Tištěný program už u nás nenajdete. Zachráníme tak pár stromů ročně a místo toho radši vyvíjíme nový web a aplikaci pro chytré telefony. Aktuální aplikace Kinoklub je zdarma ke stažení tady pro Android a iPhone.BioFonie: Zrní & Ille | 22.9. & 21.10.

Zrní a Ille doprovodí němé filmy Takový je život a Blázen to byl.Vatikánská muzea | 12.11.

Neobyčejná cesta za poznáním nejpůsobivější sbírky umění vzniklého v průběhu tisíciletí.Nové kurzy pro děti, dospělé a seniory
Na webu Aeroškoly už můžete vybírat z nabídky nových filmových, animačních a fotografických kurzů. Začínáme v říjnu v nových prostorách Aeroškoly u kina Aero.NT Live | podzimní sezóna

Národní divadlo zveřejnilo tituly podzimní části letošní sezóny. Vstupenky jsou právě v prodeji.MET: Live in HD | zrušené představení 15.11.

Metropolitní opera zrušila přenos opery Smrt Klinghoffera. Jako náhradu odehrajeme 29.11. ze záznamu Rossiniho Lazebníka sevillského.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Ida a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

Ejhle! Pražské plakátové léto

26. 6. 2014 — 20. 9. 2014

Ejhle! Pražské plakátové léto

Výstava EJHLE představí 100 dosud nevystavených plakátů ze sbírky Terryho ponožek. Bude k vidění po celé léto v pražských kinech Aero, Oko a Světozor. Finální výběr sledoval jediné: vystavit plakáty které dosud nebyly k vidění a upozornit na ně a jejich autory.

Jsou jimi: Adolf Born, Josef Duchoň, Jiří Figer , Jan Kubíček, Jan Kratochvíl, Věra Nováková, Miroslav Pechánek, Miloš Reindl, Petr Sís, Jiří Svoboda, Břetislav Šebek, Bohumil Štěpán, Stanislav Vajce, František Zálešák a další.

Událost

Zrní & Takový je život

25. 8. 2014

Zrní & Takový je život

22.9. od 19.30
BioFonie je fůze dvou navenek rozdílných uměleckých prostředků - filmu a živé hudby. V dalším vydání tohoto cyklu se propojí originální zvuk alternativní folkrockové kapely Zrní s vrcholným dílem končící éry němé kinematografie, filmem Takový je život režiséra Carla Junghanse.

Připravujeme

Médeia | NT Live (4. září), Zrní & Takový je život (22. září), Místa (14. října), Ille & Blázen to byl (21. října), Björk: Biophilia Live (22. října), Skylight | NT Live (23. října), Carmen | Georges Bizet (1. listopadu), Tramvaj do stanice Touha | NT Live (4. listopadu), Vatikánská muzea (12. listopadu), Veselá vdova | Franz Lehár (17. ledna)

Předfilm

Už brzo budeme mít pro předfilmy novou várku dětských filmů z letošního Aertěku.

Hudba před filmem

ISAAC DELUSION Pandora's Box


BEAR IN HEAVEN Demon


PALE SEAS Sleeping


SEA OLEENA If I'm


SHE KEEPS BESS Owl


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz