Program dnes (Další dny)

úterý, 21. října
SEN 10:00 Divoké historky 60 Kč
B|F 19:30 Ille & Blázen to byl 250 Kč

Novinky

Stáhněte si program na 9.10. - 22.10.

Tištěný program už u nás nenajdete. Zachráníme tak pár stromů ročně a místo toho radši vyvíjíme nový web a aplikaci pro chytré telefony. Aktuální aplikace Kinoklub je zdarma ke stažení tady pro Android a iPhone.Festival otrlého diváka - halloweenský speciál | 31.10.

Předprodej vstupenek na zahánění zlých duchů právě začal.BioFonie: Ille | 21.10.

Další díl BioFonie propojí americké drama Blázen to byl s hudbou zpěvačky a skladatelky Olgy Königové alias Ille.Vatikánská muzea | 12.11.

Neobyčejná cesta za poznáním nejpůsobivější sbírky umění vzniklého v průběhu tisíciletí.Nové kurzy pro děti, dospělé a seniory
Na webu Aeroškoly už můžete vybírat z nabídky nových filmových, animačních a fotografických kurzů. Začínáme v říjnu v nových prostorách Aeroškoly u kina Aero.NT Live | podzimní sezóna

Národní divadlo zveřejnilo tituly podzimní části letošní sezóny. Vstupenky jsou právě v prodeji.MET: Live in HD | zrušené představení 15.11.

Metropolitní opera zrušila přenos opery Smrt Klinghoffera. Jako náhradu odehrajeme 29.11. ze záznamu Rossiniho Lazebníka sevillského.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Plán a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

Československé operní plakáty

19. 9. 2014 — 20. 11. 2014

Československé operní plakáty

V rámci zahájení nové sezóny živých operních přenosů z Met v New Yorku jsme pro Vás připravili výstavu československých operních plakátů, které vznikly v rozmezí let 1960 – 1989. Kolekce představí výtvarně výjimečné plakáty Josefa Flejšara pro operu Národního divadla /Tosca, Rusalka,/ Jaroslava Sůry pro Janáčkovu Káťu Kabanovou a další.

Událost

Biofonie: Ille & Blázen to byl

17. 10. 2014

Biofonie: Ille & Blázen to byl

21.10. od 19.30
Podstatou Biofonie je fůze dvou navenek rozdílných uměleckých prostředků - filmu a živé hudby. Další díl tohoto cyklu propojí hudbu zpěvačky a skladatelky Olgy Königové alias Ille s dramatem o muži, jenž se pod vlivem své milenky stává bezmocnou obětí bez vlastní vůle i osobnosti.

Připravujeme

Björk: Biophilia Live (22. října), Skylight | NT Live (23. října), Z Nového světa | Antonín Dvořák (25. října), Days of My Youth (29. října), Socialistický zombi mord (31. října), Koledu, nebo něco provedu (31. října), Mami! (1. listopadu), Carmen | Georges Bizet (1. listopadu), Mapy ke hvězdám (2. listopadu), Sherpafest 2014 | Permanentka (8. listopadu), Vatikánská muzea (12. listopadu), 36. Festiválek Jsem spokojenej aneb zázraky se dějí (22. listopadu)

Předfilm

Už brzo budeme mít pro předfilmy novou várku dětských filmů z letošního Aertěku.

Hudba před filmem

SONDRE LERCHE Bad Law


LAMB We Fall In Love


SEEKAE Test & Recognize


ALT J Warm Foothills


DAEDELUS Onward


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz