Program dnes (Další dny)

neděle, 26. října
12:00 Divoké historky 110 Kč
DET 15:00 Tajemné dveře 80 Kč
17:45 Výchozí bod 110 Kč ENG.F.
20:00 Chlapectví 110 Kč ENG.F.

Novinky

Stáhněte si program na 23.10. - 5.11.

Tištěný program už u nás nenajdete. Zachráníme tak pár stromů ročně a místo toho radši vyvíjíme nový web a aplikaci pro chytré telefony. Aktuální aplikace Kinoklub je zdarma ke stažení tady pro Android a iPhone.Festival otrlého diváka - halloweenský speciál | 31.10.

Předprodej vstupenek na zahánění zlých duchů právě začal.Vatikánská muzea | 12.11.

Neobyčejná cesta za poznáním nejpůsobivější sbírky umění vzniklého v průběhu tisíciletí.Kurzy pro děti, dospělé a seniory
Na webu Aeroškoly najdete kompletní nabídku kurzů pro veřejnost v nových prostorách Aeroškoly u kina Aero.NT Live | podzimní sezóna

Národní divadlo zveřejnilo tituly podzimní části letošní sezóny. Vstupenky jsou právě v prodeji.MET: Live in HD | zrušené představení 15.11.

Metropolitní opera zrušila přenos opery Smrt Klinghoffera. Jako náhradu odehrajeme 29.11. ze záznamu Rossiniho Lazebníka sevillského.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Plán a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

Československé operní plakáty

19. 9. 2014 — 20. 11. 2014

Československé operní plakáty

V rámci zahájení nové sezóny živých operních přenosů z Met v New Yorku jsme pro Vás připravili výstavu československých operních plakátů, které vznikly v rozmezí let 1960 – 1989. Kolekce představí výtvarně výjimečné plakáty Josefa Flejšara pro operu Národního divadla /Tosca, Rusalka,/ Jaroslava Sůry pro Janáčkovu Káťu Kabanovou a další.

Událost

Festival otrlého diváka - halloweenský speciál

24. 10. 2014

Festival otrlého diváka - halloweenský speciál

31.10. od 17.30
Po loňské trudnomyslnosti a pietě otrlých dušiček se letošní speciál ponese výhradně v rozverném duchu Halloweenu, který se stal synonymem pro dýňové lucerny, koledování v převlecích a především sledování poťouchlých hororů, zábavných krváků a naivních brakovek. Halloween je ale v prvé řadě oslavou komunitní, a tak doufáme, že se k našemu zahánění zlých duchů přidáte i vy. Pro každého, kdo přijde v kostýmu, a řekne na baru říkanku „Koledu, nebo něco provedu“, či donese vlastnoručně vytvořenou dýňovou lucernu, máme nad rámec vydatných poklesle filmových hodů přichystanou také sladkou odměnu.

Připravujeme

Days of My Youth (29. října), Socialistický zombi mord (31. října), Koledu, nebo něco provedu (31. října), Mami! (1. listopadu), Carmen | Georges Bizet (1. listopadu), Mapy ke hvězdám (2. listopadu), Sherpafest 2014 | Permanentka (8. listopadu), Vatikánská muzea (12. listopadu), 36. Festiválek Jsem spokojenej aneb zázraky se dějí (22. listopadu), BANFF 2014 (11. prosince)

Předfilm

Už brzo budeme mít pro předfilmy novou várku dětských filmů z letošního Aertěku.

Hudba před filmem

SONDRE LERCHE Bad Law


LAMB We Fall In Love


SEEKAE Test & Recognize


ALT J Warm Foothills


DAEDELUS Onward


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz