Program dnes (Další dny)

pátek, 15. prosince
18:00 Dokud nás svatba nerozdělí 120 Kč
20:30 Thelma 120 Kč
23:00 Star Wars: Poslední z Jediů (tit… 120 Kč ENG.F.

Novinky

Stáhněte si program na 14.12. - 27.12.

Aktuální program najdete na webu nebo v aplikaci Kinoklub pro Android a iPhone.Legendy v Aeru: Zázrak v New Yorku | 27.12.

Americkou vánoční klasiku hrajeme z nově zrestaurované digitální kopie.Ježuch v Aeru | 24.12.

Ani letos nebude chybět tradiční vánoční projekce Života Briana.Silvestr v Aeru | 31.12.

Zakončete letošní filmový rok se dvěma čerstvými předpremiérami toho budoucího.Filmový kvíz | 8.1.

Každý měsíc si můžete poměřit svoje filmové znalosti u piva v Aerobaru. Tentokrát na téma "filmový rok 2017".National Theatre Live

Vstupenky na sezónu 2017/2018 jsou v prodeji.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Pěkně blbě a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

BERGMAN 100

1. 12. 2017 — 30. 1. 2018

BERGMAN 100

Výstava představí v rámci nastávajícího výročí (100. let od narození) dvacet plakátů k filmům legendárního švédského režiséra Ingmara Bergmana. Výběr plakátů kompiluje jak návrhy československých autorů k filmům uvedených v domácích kinech do roku 1989, tak i plakáty polských a německých tvůrců.

Josef Vyleťal pro plakát k filmu Mlčení použil výřez z obrazu Salvatora Dalího a vytvořil svůj tradičně expresivní, surreálný plakát. Milan Grygar se naopak spokojil s minimalistických detailem hodin k Lesním jahodám. Bergmanovy filmy doprovodili další významní domácí afišisté jako Jiří Šalamoun (Hanba), Libor Fára (Scény z manželského života) a Karel Vaca (Úsměvy letní noci). Tuto kolekci pak zajímavě doplňuje studentský filmový plakát Petra Korunky z roku 2006 (Mlčení).

Polské filmové tvůrce pak ve výběru zastupují Stasys Eidrigevicius a Wieslaw Walkuski (Fanny a Alefander, Ze života loutek). Německou plakátovou školu reprezentuje jeden z nejoceňovanějších německých grafiků Hans Hillmann a to plakáty k filmům Lesní jahody, Rituál a Večer kejklířů.

Událost

Silvestr v Aeru

8. 12. 2017

Silvestr v Aeru

31.12.
Jako každý rok, i ten letošní pošleme do propadliště dějin dvěma filmovými předpremiérami očekávaných hitů roku 2018. Bude to sci-fi komedie Zmenšování režiséra Alexandera Paynea (Bokovka) a poetické fantasy Tvář vody režiséra Guillerma del Tora. Vstupenky jsou v prodeji. K tanci a poslechu bude hrát opět DJ Ivoss a také pro vás budeme mít malý dárek do nového roku.

Připravujeme

Cukrář (21. prosince), Ježuch v Aeru (24. prosince), Zázrak v New Yorku (27. prosince), Zmenšování (31. prosince), Tvář vody (31. prosince)

Předfilm

Hudba před filmem

DJ SEINFELD - U Hold Me Without Touch


SAINTS - Blind I


GAIKA - The Riches


YOUNG FATHERS - Lord


SLEIGH BELLS - And Saints


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz