Program dnes (Další dny)

pátek, 25. července
16:00 Aertěk 2014 | Premiéra 0 Kč
19:00 Magický hlas rebelky 110 Kč
20:45 Grandhotel Budapešť 110 Kč ENG.F.
22:45 Knězovy děti 110 Kč

Novinky

Stáhněte si program na 17.7. - 30.7.

Tištěný program už u nás nenajdete. Zachráníme tak pár stromů ročně a místo toho radši vyvíjíme nový web a aplikaci pro chytré telefony. Aktuální aplikace Kinoklub je zdarma ke stažení tady pro Android a iPhone.Oficiální ozvěny Letní filmové školy | 4. - 8.8.

Letos poprvé se přesune výběr z letošního programu uherskohradišťské filmovky i do Aera.Monty Python živě (převážně) | 14.8.

Vstupenky na záznam posledního představení Monty Pythonů jsou právě v prodeji.Animační příměstský tábor | 25. - 29.8.
Přijímáme přihlášky do naší jedinečné Animační laboratoře pro děti ve věku 8-13 let. Omezená kapacita!NT Live | podzimní sezóna

Národní divadlo zveřejnilo tři nové tituly pro podzimní přenosy. Vstupenky jsou právě v prodeji.MET: Live in HD | zrušené představení 15.11.

Metropolitní opera zrušila přenos opery Smrt Klinghoffera. Jako náhradu odehrajeme 29.11. ze záznamu Rossiniho Lazebníka sevillského.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Walesa: člověk naděje a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

Ejhle! Pražské plakátové léto

26. 6. 2014 — 20. 9. 2014

Ejhle! Pražské plakátové léto

Výstava EJHLE představí 100 dosud nevystavených plakátů ze sbírky Terryho ponožek. Bude k vidění po celé léto v pražských kinech Aero, Oko a Světozor. Finální výběr sledoval jediné: vystavit plakáty které dosud nebyly k vidění a upozornit na ně a jejich autory.

Jsou jimi: Adolf Born, Josef Duchoň, Jiří Figer , Jan Kubíček, Jan Kratochvíl, Věra Nováková, Miroslav Pechánek, Miloš Reindl, Petr Sís, Jiří Svoboda, Břetislav Šebek, Bohumil Štěpán, Stanislav Vajce, František Zálešák a další.

Událost

Dvorek žije počtvrté: Lékaři bez hranic

23. 7. 2014

Dvorek žije počtvrté: Lékaři bez hranic

30.7. od 18.30
Jan Trachta a Tomáš Šebek jsou mladí čeští chirurgové, kteří pravidelně vyjíždějí na mise s mezinárodní humanitární zdravotnickou organizací Lékaři bez hranic. Oba dva loni vydali knihu zápisků ze svých cest a Jan Trachta za Tichý dech dokonce získal prestižní ocenění Magnesia Litera v kategorii Objev roku. A oba dva také přijdou do Aera číst a povídat o svých náročných misích. Autorské čtení na dvorku bude doplněné o projekci filmu Living in Emergency v baru. Vstup na akci je zdarma.

Připravujeme

Boží šichta (5. srpna), Stalo se jedné noci (6. srpna), Je muž, který je vysoký, šťastný? (8. srpna), Médeia | NT Live (4. září), Frankenstein | NT Live: Cumberbatch (15. října), Skylight | NT Live (23. října), Carmen | Georges Bizet (1. listopadu), Veselá vdova | Franz Lehár (17. ledna)

Předfilm

Už brzo budeme mít pro předfilmy novou várku dětských filmů z letošního Aertěku.

Hudba před filmem

DAWN GOLDEN All I Want


ALEX BANKS Silent Embrace


TAYLOR MCFERRIN The Antidote (ft. Nai Palm)


HOW TO DRESS WELL Words I Don't Remember


THROWING SNOW As You Fall (ft. Py)


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz