Program dnes (Další dny)

středa, 1. října
BABY 10:00 Výchozí bod 110 Kč ENG.F.
SEN 13:00 Co kdybychom žili společně?… 0 Kč
18:00 Ida 110 Kč
20:00 Chlapectví 110 Kč ENG.F.

Novinky

Stáhněte si program na 25.9. - 8.10.

Tištěný program už u nás nenajdete. Zachráníme tak pár stromů ročně a místo toho radši vyvíjíme nový web a aplikaci pro chytré telefony. Aktuální aplikace Kinoklub je zdarma ke stažení tady pro Android a iPhone.BioFonie: Ille | 21.10.

Další díl BioFonie propojí americké drama Blázen to byl s hudbou zpěvačky a skladatelky Olgy Königové alias Ille.Vatikánská muzea | 12.11.

Neobyčejná cesta za poznáním nejpůsobivější sbírky umění vzniklého v průběhu tisíciletí.Nové kurzy pro děti, dospělé a seniory
Na webu Aeroškoly už můžete vybírat z nabídky nových filmových, animačních a fotografických kurzů. Začínáme v říjnu v nových prostorách Aeroškoly u kina Aero.NT Live | podzimní sezóna

Národní divadlo zveřejnilo tituly podzimní části letošní sezóny. Vstupenky jsou právě v prodeji.MET: Live in HD | zrušené představení 15.11.

Metropolitní opera zrušila přenos opery Smrt Klinghoffera. Jako náhradu odehrajeme 29.11. ze záznamu Rossiniho Lazebníka sevillského.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Plán a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

Československé operní plakáty

19. 9. 2014 — 20. 11. 2014

Československé operní plakáty

V rámci zahájení nové sezóny živých operních přenosů z Met v New Yorku jsme pro Vás připravili výstavu československých operních plakátů, které vznikly v rozmezí let 1960 – 1989. Kolekce představí výtvarně výjimečné plakáty Josefa Flejšara pro operu Národního divadla /Tosca, Rusalka,/ Jaroslava Sůry pro Janáčkovu Káťu Kabanovou a další.

Událost

Aeroškola

1. 10. 2014

Aeroškola

Aeroškola se stěhuje k Aeru, do Ambrožovy ulice, a my máme velkou radost, že si budeme konečně koukat do oken. Zároveň se výrazně rozšíří množství a druhy nabízených kurzů. Kromě animačních kurzů pro děti a dospělé chystáme nově i Kurz fotografie pro dospělé, filmový kurz pro seniory a další. Vybírat můžete na webu www.aeroskola.cz.

Připravujeme

Zmizelá (4. října), Ille & Blázen to byl (21. října), Björk: Biophilia Live (22. října), Skylight | NT Live (23. října), Z Nového světa | Antonín Dvořák (25. října), Carmen | Georges Bizet (1. listopadu), Tramvaj do stanice Touha | NT Live (4. listopadu), Vatikánská muzea (12. listopadu), Veselá vdova | Franz Lehár (17. ledna)

Předfilm

Už brzo budeme mít pro předfilmy novou várku dětských filmů z letošního Aertěku.

Hudba před filmem

ISAAC DELUSION Pandora's Box


BEAR IN HEAVEN Demon


PALE SEAS Sleeping


SEA OLEENA If I'm


SHE KEEPS BESS Owl


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz