Program dnes (Další dny)

pátek, 18. dubna
18:00 Trabantem až na konec světa 110 Kč
20:30 Dvojník 110 Kč ENG.F.
22:45 Přežijí jen milenci 110 Kč ENG.F.

Novinky

Stáhněte si program na 10.4. - 23.4.

Tištěný program už u nás nenajdete. Zachráníme tak pár stromů ročně a místo toho se radši vrhneme na vývoj nového webu a aplikace pro chytré telefony. Aktuální aplikace Kinoklub je zdarma ke stažení tady pro Android a iPhone. Novinkou je také 14denní programování.Aertěk 2014 na HitHitu!
Pomozte nám vylepšit filmové a zvukové vybavení filmového tábora Aertěk - přispějte na náš projekt na HitHitu. Pro dárce jsou připraveny netradiční odměny.MET: Přidáváme!
Předprodej vstupenek na sérii záznamů byl spuštěn.Filmjukebox: Babel | 7.5.
Pro květnovou projekci jste vybrali oscarový Babel, ale o červnu se už teď rozhoduje zde.Hledáme lektory pro Aertěk 2014
Pro letní filmový tábor hledáme nové posily do týmu. Víc informací o táboru najdete zde.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Nymfomanka a další filmy na Aerovodu

Podívejte se online na provokativní novinku Lars von Triera.Aerovouchery

Nemáte inspiraci pro každoroční koloběh narozeninových dárků? Vyřeště to filmovým zážitkem! Voucher na 10 vstupenek a 10 drinků na baru má hodnotu 1000 Kč a je k dostání v pokladně kina. Ve filmové galanterii Terryho ponožky si zase můžete vybrat ze široké nabídky DVD, knih a filmových plakátů.

Výstava

Otrlá výstava

3. 3. 2014 — 30. 4. 2014

Otrlá výstava

Letošní jubilejní ročník si zaslouží speciální výstavu. V Aerobaru máte možnost vidět všechny grafické návrhy minulých ročníků v čele s pěticí plakátů od současného grafika Michala Škapy, který pro Otrlce navrhuje od roku 2010. Druhá část výstavy je věnovaná letošnímu tématu VHS a představuje průřez tím nejlepším, co grafika obalů VHS nabízí.

Událost

MET: Přidáváme

16. 4. 2014

MET: Přidáváme

Sezóna přímých přenosů z Metropolitní univerzity pomalu končí, proto jsme na květen a červen připravili výběr toho nejlepšího z minulých sezón. Zopakujte si s námi ze záznamu Dvořákovu Rusalku, Offenbachovy Hoffmannovy povídky, Rossiniho Lazebníka sevillského a Bizetovu Carmen. Vstupenky jsou v prodeji zde.

Připravujeme

Detektiv Down (19. dubna), Král Lear | NT Live (1. května), Tango (3. května), Milonga v Aeru (3. května), Rusalka | Antonín Dvořák (14. května), Podivný případ se psem | NT Live (22. května), Carmen | Georges Bizet (11. června), Rodinný podnik | NT Live (12. června)

Předfilm

V dubnu jako předfilm uvádíme dětský film natočený na Aertěku 2013. Nenechte si ujít film Šumí to.

Hudba před filmem

SOHN Artifice


ARTHUR BEATRICE More Scrapes


TOMAS BARFOD Pulsing (ft. Nina K)


OWEN PALLET The Riverbed


TYING TIFFANY One Place


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms