Aerokraťas 2014 - čest poraženým

Aerokraťas 2014 - čest poraženým

(Aerokraťas 2014 - čest poraženým)
kino Aero / CZ, 2014
česká verze, 221 min

Přehrát trailer

Finále jedenáctého ročníku soutěže Aerokraťas je tady! Také letos budou všichni vítězové zvoleni až těsně před slavnostním vyhlášením, rozhodne o nich porota společně s diváky v sále během soutěžních veřejných projekcí. Promítneme 30 soutěžních snímků, které ze všech přihlášených filmů předvybrali piloti kina Aero. Hlavní porota bude letos posuzovat přihlášené filmy v tomto složení: filmová producentka Jarmila Poláková, filmový publicista a jeden z dramaturgů Festivalu otrlého diváka Antonín Tesař a jako zástupce kina Aero šéfka propagace Radka Urbancová. Porota vybere celkem 5 vítězů v těchto kategoriích:

Hlavní kategorie: volné téma | 1. - 3. místo

Nejlepší minutový film | 1. místo

Nejlepší film na zadané téma | 1. místo

Porota dětské kategorie zasedne ve složení ředitelka Aeroškoly Linda Arbanová, koordinátor filmového tábora Aertěk Mirek Velš a jeden z hlavních lektorů kurzů Aeroškoly Aleš Paroulek.

Diváci zvolí svého vítěze pomocí hlasovacího lístku.

PROGRAM

17:00 | Veřejná soutěžní projekce (blok 1 + blok 2)

20:30 | Slavnostní vyhlášení nominací a vítězů. Projekcí vítězných filmů, vyhlášením a předávkou cen bude provázet moderátor Tomina, kterého možná znáte z projekcí Cinema Royal.

22:15 | Čest poraženým aneb pásmo přihlášených snímků, které neprošly předvýběrem pilotů do soutěžních bloků.

Všichni vítězové si odnesou balíček správného cinefila a absolutní vítěz letošního ročníku bude mít možnost na jeden večer využít sál v Aeru čistě podle svých představ. S výherci se potom budeme klasicky potkávat během příštího roku na plátně Aera v podobě předfilmů.

Související odkazy:
Oficiální web

Mojekino.cz