Fade to Winter

Fade to Winter

(Fade to Winter)
MSP Films / USA, 2015
anglicky / bez českých titulků, 58 min

Přehrát trailer

MSP films, nejvíce oceňovaná lyžařská filmová produkce na světě hrdě představuje svým nový počin – Fade to Winter, který pokračuje v řadě průkopnických filmů z dílny MSP.

V návaznosti na oceněné filmy McConkey a Days of my Youth, MSP uvádí svůj nejnovější celovečerní film znázorňující špičkové sportovce dneška a jejich neochvějnou oddanost lyžování. Tváří v tvář nepříznivému počasí a podmínkám, team lyžařů v sobě našel to nejlepší k odvedení svého výkonu. „I přes to všechno je to pouze lyžování“, říká výkonný producent Murray Wais, „ celý náš team jezdců ukazuje nepřebernou radost z lyžování, které na kopci zažívám i já nebo vy.“

Cílem již 23. filmu v pořadí od MSP je zaměření na lyžařskou zábavu, protože začátečník nebo profík vyznávají stejnou mentalitu. Ať se honí v hlubokém prašanu v Japonsku, shredí s lokálama v Nové Anglii, hledá svoji lajnu na Aljašce nebo tvoří bc skoky na Islandu – všechny aspekty tohoto nového filmu mapují vnitřního ducha a hořící touhu každého lyžaře – touhu po sněhu.

Fade to Winter, natočený a upravovaný ve špičkovém 4K ultra vysokém rozlišení, využívá nejnovější technologie fotoaparátu zachytit každý krásný detail s křišťálovou čistotou. Kromě toho sportovci , z nichž mnozí s MSP točí vůbec poprvé, přináší do filmu pestrou paletu stylů lyžování.

Jezdci: Markus Eder, Bobby Brown, Michelle Parker, Mark Abma, Tanner Rainville, Aaron Blunck, James Heim, Sean Jordan, PK Hunder, a další.

Související odkazy:
Oficiální web

Koupíte na Terryho ponožkách

: Alois Nebel
200 Kč
DVD: Zlatá šedesátá - sběratelský box DVD
2500 Kč
Kniha: Ej, bogatýre Makoviči obrazotvorče aneb z korespondence Martina Friče a Jaroslava Žáka Kniha
249 Kč
Tričko: The Plastic People of the Universe - pánské Tričko
250 Kč

Mojekino.cz