Aero Karta

12. 5. 2014

Aero Karta

Předplatné ve formě voucherů, které jsme v našem kině až dosud prodávali jako papírové kupony, nyní nahrazujeme tzv. Aero kartou:

- je přenosná
- lze ji opakovaně dobíjet
- lze si s její pomocí kupovat lístky jak do Aera, Oka, Světozoru, tak do brněnského kina Scala a dokonce i do královéhradeckého Centralu!

Vícenásobné nabíjení
Dosavadní voucher byl jednorázový, ale kartu lze znovu nabít buď osobně na pokladně nebo na webu jakéhokoliv z výše uvedených kin.

Funkční ve více kinech
Starý voucher byl pouze do příslušného kina, nová karta je použitelná v jakémkoliv z těchto čtyř kin.

Přenosná
Karta je přenosná - můžete ji půjčit kamarádovi, stejně tak můžete koupit najednou více vstupů na jedno představení.

Princip kreditů
Karta funguje na principu kreditů, které si zakoupíte a na kartu nahrajete. Na pokladně kina nebo online v rezervačním systému lze opakovaně pořídit nákup kreditů, a to buď

500 kreditů za 500 Kč nebo
1 100 kreditů za 1 000 Kč

Kredity na kartě odpovídají 1 : 1 českým korunám. Chcete-li si na kartu koupit např. lístek v hodnotě 110 Kč, strhneme vám z ní 110 kreditů. Koupíte-li lístek na seniorskou projekci za 60 Kč, strhneme vám 60 kreditů. A tak dále - kartu je možno využít na jakékoliv představení včetně alternativního obsahu (opera, balet apod.) v jakémkoliv z našich kin, pokud máte dostatek kreditů. Pokud potřebujete kredity dočerpat, lze tak učinit na pokladně kin nebo online na webu vašeho kina.

Na kase lze v případě potřeby dokoupit i jiný počet kreditů, např. pokud vám zbývá posledních 20 kreditů, které chcete dočerpat a nekupovat celý nový balíček, a potřebujete celkem 110 kreditů na vstupné, dokoupíte si 90 kreditů za 90 Kč, abyste tak mohli vyčerpat všechny kredity.

On-line přístup
On-line přístup ke své kartě máte neustále zde. Po přihlášení můžete kontrolovat stav svého účtu či si měnit údaje.

Platnost
Platnost karty je omezena na 1 rok. Pokud 1 rok neproběhne žádný nákup kreditů, zašleme vám včas email s upozorněním, abyste je využili, poté budou kredity vymazány. Delší uchovávání kreditů na kartě bohužel není možné. Kartu lze využívat i v budoucnu po případném vymazání kreditů, pokud proběhne nové nabití a reaktivace karty.

Portmonka
Kartu navíc vůbec nemusíte nosit s sebou, pokud rádi používáte aplikace na svých smart zařízeních. Na všech pokladnách našich kin podporujeme aplikace Portmonka a naše čtečky rádi načtou číslo Kino karty z vašeho telefonu.

Co dělat přo ztrátě
Pokud kartu ztratíte, ale znáte své přístupové údaje do našeho online rezervačního systému nebo unikátní číslo vaší karty, nic není ztraceno. Online přístupové údaje jsou stejné jako u již existujícího online nákupu nebo rezervace lístků. Při opakované ztrátě karty vám naúčtujeme malý poplatek za novou, první karta je zdarma.

Mojekino.cz