Program dnes (Další dny)

neděle, 24. června
10:30 Filmbrunch v Aeru 100 Kč
12:00 Já, Simon 120 Kč ENG.F.
FK 15:00 Teheránská tabu 120 Kč
18:00 S láskou Vincent 120 Kč
20:30 Bistro Ramen 120 Kč

Novinky

Stáhněte si program na 28.6. - 11.7.

Aktuální program najdete na webu nebo v aplikaci Kinoklub pro Android a iPhone.Minifest Terryho Gilliama | 18. - 19.7.

Chlap, který si jde za svým. Režisér, který musí bojovat i o své hotové filmy. Spolu s jeho novým filmem si připomene i tři starší snímky.Filmový kvíz | 31.7.

Každý měsíc si můžete poměřit svoje filmové znalosti u piva v Aerobaru. Tentokrát na téma "Bruce Willis".Předprodej vstupenek na MET: Live in HD 2018/2019

Vstupenky na novou sezónu jsou v prodeji. Kompletní informace najdete zde.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Odnikud a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

Československé reklamní plakáty

5. 6. 2018 — 31. 8. 2018

Československé reklamní plakáty

Kolekce plakátů představuje, jak vypadala reklama v 50. a 60. létech minulého století v ČSSR neboli Českoslovené socialistické replublice. Neexistence drsného a vykořisťovatelského tržního hospodářství tak umožňovala reklamě býti mírnou a poetickou. Tak na vystavených plakátech usměvavá žena v domácnosti jásá se zdviženýma rukama nad zánovními elektrickými spotřebiči. Šťastné dítko cení svůj bělostný chrup nad vláčkem z vagónků ze zubních past. Státní podnik Pramen divákům sděluje, že cukrovinky jen od něj zpříjemní přestávky. Do toho břitce a jasně zní Rozhlas po drátě a Škoda 100L se třpytí nádhernou karosérií a legendární aerodynamií…

Událost

MInifest Terryho Gilliama

21. 6. 2018

MInifest Terryho Gilliama

18. - 19.7.
Chlap, který si jde za svým. Režisér, který musí bojovat i o své hotové filmy. Nezmar, který oživil Dona Quijota, Johnnyho Deppa poslal na nejšílenější trip v jeho životě, Bruce Willise na cestu časem a nás všechny do budoucnosti, kterou jsme si nechtěli ani představit. A navíc u nás v kině byl. Dávali jsme spolu panáky, kecali na baru a tleskali mu v sále. Terry Gilliam. Teď vám pustíme jeho novinku spolu se třemi jeho kultovními filmy.

Připravujeme

Sicario 2: Soldado (28. června), Muž, který zabil Dona Quijota (5. července), Než přišla bouře (5. července), Muse: Drones World Tour (17. července), Strach a hnus v Las Vegas (18. července), 12 opic (19. července), Brazil (19. července), Poslední skaut (31. července), Julie | NT Live (6. září), Král Lear | NT Live (27. září)

Předfilm

Hudba před filmem

MITSKI - Geyser


FVLRVUM - Words


CHRISTINE AND THE QUEENS - Girldfriend


NAKHANE - Violent Measures


SEVDALIZA - Humana


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz