Program dnes (Další dny)

sobota, 20. ledna
12:00 Tři billboardy kousek za Ebbinge… 120 Kč ENG.F.
15:00 Coco 120 Kč
18:00 Nejtemnější hodina 120 Kč ENG.F.
20:30 Odnikud 120 Kč
FK 22:45 Nemilovaní 120 Kč

Novinky

Stáhněte si program na 11.1. - 24.1.

Aktuální program najdete na webu nebo v aplikaci Kinoklub pro Android a iPhone.Haneke v Aeru | 23. - 24.1.

U příležitosti premiéry nového Hanekeho filmu Happy End připomínáme i tři jeho starší snímky.Filmový kvíz | 12.2.

Každý měsíc si můžete poměřit svoje filmové znalosti u piva v Aerobaru. Tentokrát na téma "Přátelé".National Theatre Live

Vstupenky na sezónu 2017/2018 jsou v prodeji.Aero Karta & Moje Kino

Pro fanoušky Aera nabízíme předplatné ve formě Aero Karty nebo rovnou členství v klubu Moje Kino.Brakuvzdorné Aero
U nás jste v bezpečí!Pěkně blbě a další filmy na Aerovodu

Nestíháte kino? Dívejte se na filmy online.

Výstava

BERGMAN 100

1. 12. 2017 — 30. 1. 2018

BERGMAN 100

Výstava představí v rámci nastávajícího výročí (100. let od narození) dvacet plakátů k filmům legendárního švédského režiséra Ingmara Bergmana. Výběr plakátů kompiluje jak návrhy československých autorů k filmům uvedených v domácích kinech do roku 1989, tak i plakáty polských a německých tvůrců.

Josef Vyleťal pro plakát k filmu Mlčení použil výřez z obrazu Salvatora Dalího a vytvořil svůj tradičně expresivní, surreálný plakát. Milan Grygar se naopak spokojil s minimalistických detailem hodin k Lesním jahodám. Bergmanovy filmy doprovodili další významní domácí afišisté jako Jiří Šalamoun (Hanba), Libor Fára (Scény z manželského života) a Karel Vaca (Úsměvy letní noci). Tuto kolekci pak zajímavě doplňuje studentský filmový plakát Petra Korunky z roku 2006 (Mlčení).

Polské filmové tvůrce pak ve výběru zastupují Stasys Eidrigevicius a Wieslaw Walkuski (Fanny a Alefander, Ze života loutek). Německou plakátovou školu reprezentuje jeden z nejoceňovanějších německých grafiků Hans Hillmann a to plakáty k filmům Lesní jahody, Rituál a Večer kejklířů.

Událost

20 let Aera

15. 1. 2018

20 let Aera

1. - 7.2.
Letí to. Doslova. Na počátku února bude naše kino slavit už dvacet let své novodobé existence. Bez vás, našich milovaných diváků, bychom to nikdy nedali. Děkujeme. Na oplátku jsme pro vás připravili týdenní oslavy s průřezem z toho nejlepšího, co děláme. Chystáme filmové předpremiéry, koncert skupiny Tata Bojs, otrlou neděli, přednášku Diáky s Tomášem Šebkem z Lékařů bez hranic, PechaKucha Night Prague Special, Aero naslepo, den s Aeroškolou a další.

Připravujeme

Prezident Blaník (1. února), Tvář vody - předpremiéra (1. února), Bio Ráj (2. února), To nejlepší z Aeroškoly (3. února), Pračlověk - předpremiéra (3. února), Nit z přízraků (3. února), Tata Bojs | cyklokoncert (5. února), Africká zima (6. února), PechaKucha Night Prague Special (20. února)

Předfilm

Hudba před filmem

JAMES BLAKE - Vincent


STILL PARADE - Should Have Known


FABIANA PALLADINO - Mystery


CHARLOTTE GAINSBOURG - Rest


SUFJAN STEVENS - Tonya Harding


Partner: Radio 1

načítám…

Kino Světozor Bio Oko Aerofilms

Mojekino.cz